Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 107
oglasi: 107
€ 1.600.000

Vila prodaja

Saronida, Panorama Saronidas
Površina
400 m²
Sobe
5
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 1.200 /mesec

Stanovanje oddaja

Anavyssos, Agios Nikolaos
Površina
125 m²
Sobe
2
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 350.000

Večstanovanjski objekt prodaja

Anavyssos, Anavyssos Center
Površina
96 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 330.000

Hiša prodaja

Anavyssos, Mavro Lithari
Površina
170 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 225.000

Dupleks prodaja

Saronida, Saronida center - beachside area
Površina
96 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 100.000

Stanovanje prodaja

Anavyssos, Anavyssos Center
Površina
53 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 120.000

Parcela prodaja

Saronida, Panorama Saronidas
Površina
603 m²
Cena za m²
199 €/m²
Podrobnosti
€ 750.000

Hiša prodaja

Palaia Fokaia, Ikismos Aiolos
Površina
170 m²
Sobe
3
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 170.000

Parcela prodaja

Saronida, Panorama Saronidas
Površina
605 m²
Cena za m²
281 €/m²
Podrobnosti
€ 55.000

Trgovina prodaja

Exarchia - Neapoli, Neapoli Exarcheion
Površina
25 m²
Sobe
1
Cena za m²
2.200 €/m²
Podrobnosti
€ 3.700 /mesec

Vila oddaja

Saronida, Saronida center - beachside area
Površina
300 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 97.000

Stanovanje prodaja

Palaia Fokaia, Center
Površina
38 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 280.000

Hiša prodaja

Nikaia, Mitropoli
Površina
155 m²
Sobe
3
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 125.000

Stanovanje prodaja

Nea Makri, Zoumperi
Površina
47 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 95.000

Parcela prodaja

Anavyssos, Agios Nikolaos
Površina
270 m²
Cena za m²
352 €/m²
Podrobnosti
€ 110.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Kalivia Thorikou, Lagonisi
Površina
3.000 m²
Cena za m²
37 €/m²
Podrobnosti
€ 300.000

Stanovanje prodaja

Anavyssos, Anavyssos Center
Površina
70 m²
Sobe
2
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 480.000

Hiša prodaja

Palaia Fokaia, Thimari
Površina
330 m²
Sobe
4
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 450.000

Hiša prodaja

Anavyssos, Lakka
Površina
190 m²
Sobe
3
Kopalnice
2
Podrobnosti
€ 750.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Karistos, Grampia
Površina
16.157 m²
Cena za m²
46 €/m²
Podrobnosti
€ 150.000

Parcela prodaja

Koropi, Agia Marina
Površina
317 m²
Cena za m²
473 €/m²
Podrobnosti
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302299888009, +306945339844

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 19:00
      torek 09:00 - 19:00
      sreda 09:00 - 19:00
      četrtek 09:00 - 19:00
      petek 09:00 - 19:00
      sobota 09:00 - 19:00
      nedelja 09:00 - 19:00
    • +306941614515
    • info@profitestate.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr