Vsi oglasi

Vsi oglasi oglasi: 107
oglasi: 107
€ 550.000

Parcela prodaja

Anavyssos, Agios Nikolaos
Površina
1.640 m²
Cena za m²
335 €/m²
Podrobnosti
€ 850.000

Stanovanje prodaja

Glyfada, Glyfada - center
Površina
127 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 450.000

Parcela prodaja

Saronida, Saronida center - beachside area
Površina
812 m²
Cena za m²
554 €/m²
Podrobnosti
€ 500 /mesec

Stanovanje oddaja

Saronida, Saronida center - beachside area
Površina
46 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 230.000

Parcela prodaja

Saronida, Panorama Saronidas
Površina
610 m²
Cena za m²
377 €/m²
Podrobnosti
€ 650 /mesec

Pisarna oddaja

Saronida, Saronida center - beachside area
Površina
50 m²
Sobe
1
Cena za m²
13 €/m²
Podrobnosti
€ 95.000

Garsonjera prodaja

Palaia Fokaia, Center
Površina
27 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 1.900.000

Hiša prodaja

Anavyssos, Lakka
Površina
275 m²
Sobe
4
Kopalnice
3
Podrobnosti
€ 330.000

Stanovanje prodaja

Saronida, Saronida center - beachside area
Površina
102 m²
Sobe
3
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 140.000

Hiša prodaja

Anavyssos, Lakka
Površina
65 m²
Sobe
1
Kopalnice
1
Podrobnosti
€ 580.000

Parcela prodaja

Kalivia Thorikou, Lagonisi
Površina
2.050 m²
Cena za m²
283 €/m²
Podrobnosti
€ 125.000

Parcela prodaja

Palaia Fokaia, Center
Površina
430 m²
Cena za m²
291 €/m²
Podrobnosti
€ 135.000

Parcela prodaja

Kalivia Thorikou, Lagonisi
Površina
500 m²
Cena za m²
270 €/m²
Podrobnosti
€ 200.000

Parcela prodaja

Palaia Fokaia, Center
Površina
808 m²
Cena za m²
248 €/m²
Podrobnosti
€ 270.000

Parcela prodaja

Kalivia Thorikou, Lagonisi
Površina
1.100 m²
Cena za m²
245 €/m²
Podrobnosti
€ 150.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Rest of Attica, Kalivia Thorikou
Površina
7.500 m²
Cena za m²
20 €/m²
Podrobnosti
€ 85.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Palaia Fokaia, Center
Površina
3.980 m²
Cena za m²
21 €/m²
Podrobnosti
€ 675.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Rest of Attica, Kalivia Thorikou
Površina
27.000 m²
Cena za m²
25 €/m²
Podrobnosti
€ 220.000

Kmetijsko zemljišče prodaja

Rest of Attica, Palaia Fokaia
Površina
7.000 m²
Cena za m²
31 €/m²
Podrobnosti
€ 230.000

Parcela prodaja

Saronida, Saronida center - beachside area
Površina
610 m²
Cena za m²
377 €/m²
Podrobnosti
€ 230.000

Parcela prodaja

Rest of Attica, Anavyssos
Površina
603 m²
Cena za m²
381 €/m²
Podrobnosti
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Dobrodošli na spletni strani naše agencije. Upamo, da najdete, kar iščete.

Navigacija

  • O nas
  • Oglasi
  • Ponudba nepremičnine
  • Povpraševanje
  • Kontakt
  • Kontakt

    • +302299888009, +306945339844

      Delovni čas

      ponedeljek 09:00 - 19:00
      torek 09:00 - 19:00
      sreda 09:00 - 19:00
      četrtek 09:00 - 19:00
      petek 09:00 - 19:00
      sobota 09:00 - 19:00
      nedelja 09:00 - 19:00
    • +306941614515
    • info@profitestate.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr