Al onze aanbiedingen

Al onze aanbiedingen listings: 107
listings: 107
€ 1.600.000

Villa te koop

Saronida, Panorama Saronidas
Gebied
400 m²
Kamers
5
Badkamers
3
Details
€ 1.200 / maand

Appartement huren

Anavyssos, Agios Nikolaos
Gebied
125 m²
Kamers
2
Badkamers
2
Details
€ 350.000

Complex te koop

Anavyssos, Anavyssos Center
Gebied
96 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 330.000

Vrijstaand huis te koop

Anavyssos, Mavro Lithari
Gebied
170 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 225.000

Maisonnette te koop

Saronida, Saronida center - beachside area
Gebied
96 m²
Kamers
3
Badkamers
1
Details
€ 100.000

Appartement te koop

Anavyssos, Anavyssos Center
Gebied
53 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 120.000

Plot te koop

Saronida, Panorama Saronidas
Gebied
603 m²
Prijs per m²
199 €/m²
Details
€ 750.000

Vrijstaand huis te koop

Palaia Fokaia, Ikismos Aiolos
Gebied
170 m²
Kamers
3
Badkamers
3
Details
€ 170.000

Plot te koop

Saronida, Panorama Saronidas
Gebied
605 m²
Prijs per m²
281 €/m²
Details
€ 55.000

Winkel te koop

Exarchia - Neapoli, Neapoli Exarcheion
Gebied
25 m²
Kamers
1
Prijs per m²
2.200 €/m²
Details
€ 3.700 / maand

Villa huren

Saronida, Saronida center - beachside area
Gebied
300 m²
Kamers
4
Badkamers
3
Details
€ 97.000

Appartement te koop

Palaia Fokaia, Center
Gebied
38 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 280.000

Vrijstaand huis te koop

Nikaia, Mitropoli
Gebied
155 m²
Kamers
3
Badkamers
3
Details
€ 125.000

Appartement te koop

Nea Makri, Zoumperi
Gebied
47 m²
Kamers
1
Badkamers
1
Details
€ 95.000

Plot te koop

Anavyssos, Agios Nikolaos
Gebied
270 m²
Prijs per m²
352 €/m²
Details
€ 110.000

Pakket te koop

Kalivia Thorikou, Lagonisi
Gebied
3.000 m²
Prijs per m²
37 €/m²
Details
€ 300.000

Appartement te koop

Anavyssos, Anavyssos Center
Gebied
70 m²
Kamers
2
Badkamers
1
Details
€ 480.000

Vrijstaand huis te koop

Palaia Fokaia, Thimari
Gebied
330 m²
Kamers
4
Badkamers
2
Details
€ 450.000

Vrijstaand huis te koop

Anavyssos, Lakka
Gebied
190 m²
Kamers
3
Badkamers
2
Details
€ 750.000

Pakket te koop

Karistos, Grampia
Gebied
16.157 m²
Prijs per m²
46 €/m²
Details
€ 150.000

Plot te koop

Koropi, Agia Marina
Gebied
317 m²
Prijs per m²
473 €/m²
Details
  • ›|
Welkom op de website van ons bureau's, en we hopen dat je Wil vinden wat u zoekt.

Navigatie

  • Ons bedrijf
  • resultaten
  • Toewijzing
  • Request
  • Contacteer ons
  • Contact

    • +302299888009, +306945339844

      Openingstijden

      Maandag 09:00 - 19:00
      Dinsdag 09:00 - 19:00
      Woensdag 09:00 - 19:00
      Donderdag 09:00 - 19:00
      Vrijdag 09:00 - 19:00
      Zaterdag 09:00 - 19:00
      Zondag 09:00 - 19:00
    • +306941614515
    • info@profitestate.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr