Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 107
anunțuri: 107
€ 1.600.000

Vilă de vânzare

Saronida, Panorama Saronidas
Zonă
400 mp
Camere
5
Băi
3
Detalii
€ 1.200 / lună

Apartament de închiriat

Anavyssos, Agios Nikolaos
Zonă
125 mp
Camere
2
Băi
2
Detalii
€ 350.000

Complex de vânzare

Anavyssos, Anavyssos Center
Zonă
96 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 330.000

Casă individuală de vânzare

Anavyssos, Mavro Lithari
Zonă
170 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 225.000

Căsuță de vânzare

Saronida, Saronida center - beachside area
Zonă
96 mp
Camere
3
Băi
1
Detalii
€ 100.000

Apartament de vânzare

Anavyssos, Anavyssos Center
Zonă
53 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 120.000

Teren de vânzare

Saronida, Panorama Saronidas
Zonă
603 mp
Preț pe mp
199 €/mp
Detalii
€ 750.000

Casă individuală de vânzare

Palaia Fokaia, Ikismos Aiolos
Zonă
170 mp
Camere
3
Băi
3
Detalii
€ 170.000

Teren de vânzare

Saronida, Panorama Saronidas
Zonă
605 mp
Preț pe mp
281 €/mp
Detalii
€ 55.000

Magazin de vânzare

Exarchia - Neapoli, Neapoli Exarcheion
Zonă
25 mp
Camere
1
Preț pe mp
2.200 €/mp
Detalii
€ 3.700 / lună

Vilă de închiriat

Saronida, Saronida center - beachside area
Zonă
300 mp
Camere
4
Băi
3
Detalii
€ 97.000

Apartament de vânzare

Palaia Fokaia, Center
Zonă
38 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 280.000

Casă individuală de vânzare

Nikaia, Mitropoli
Zonă
155 mp
Camere
3
Băi
3
Detalii
€ 125.000

Apartament de vânzare

Nea Makri, Zoumperi
Zonă
47 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 95.000

Teren de vânzare

Anavyssos, Agios Nikolaos
Zonă
270 mp
Preț pe mp
352 €/mp
Detalii
€ 110.000

Colet de vânzare

Kalivia Thorikou, Lagonisi
Zonă
3.000 mp
Preț pe mp
37 €/mp
Detalii
€ 300.000

Apartament de vânzare

Anavyssos, Anavyssos Center
Zonă
70 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 480.000

Casă individuală de vânzare

Palaia Fokaia, Thimari
Zonă
330 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
€ 450.000

Casă individuală de vânzare

Anavyssos, Lakka
Zonă
190 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 750.000

Colet de vânzare

Karistos, Grampia
Zonă
16.157 mp
Preț pe mp
46 €/mp
Detalii
€ 150.000

Teren de vânzare

Koropi, Agia Marina
Zonă
317 mp
Preț pe mp
473 €/mp
Detalii
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302299888009, +306945339844

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 19:00
      Marţi 09:00 - 19:00
      Miercuri 09:00 - 19:00
      Joi 09:00 - 19:00
      Vineri 09:00 - 19:00
      Sâmbătă 09:00 - 19:00
      Duminică 09:00 - 19:00
    • +306941614515
    • info@profitestate.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr