Toate listările noastre

Toate listările noastre anunțuri: 107
anunțuri: 107
€ 135.000

Teren de vânzare

Anavyssos, Anavyssos Center
Zonă
535 mp
Preț pe mp
252 €/mp
Detalii
€ 440.000

Teren de vânzare

Saronida, Panorama Saronidas
Zonă
1.880 mp
Preț pe mp
234 €/mp
Detalii
€ 390.000

Teren de vânzare

Saronida, Panorama Saronidas
Zonă
1.210 mp
Preț pe mp
322 €/mp
Detalii
€ 600.000

Colet de vânzare

Keratea, Ari
Zonă
22.500 mp
Preț pe mp
27 €/mp
Detalii
€ 230.000

Teren de vânzare

Saronida, Panorama Saronidas
Zonă
630 mp
Preț pe mp
365 €/mp
Detalii
€ 240.000

Teren de vânzare

Saronida, Panorama Saronidas
Zonă
605 mp
Preț pe mp
397 €/mp
Detalii
€ 2.250.000

Casă individuală de vânzare

Anavyssos, Agios Nikolaos
Zonă
301 mp
Detalii
€ 110.000

Apartament de vânzare

Palaia Fokaia, Center
Zonă
43 mp
Băi
1
Detalii
€ 840.000

Apartament de vânzare

Voula, Center
Zonă
117 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 800 / lună

Căsuță de închiriat

Saronida, Saronida center - beachside area
Zonă
98 mp
Camere
3
Detalii
€ 600 / lună

Căsuță de închiriat

Rest of Attica, Anavyssos
Zonă
108 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 20.000

Colet de vânzare

Anavyssos, Anavyssos Center
Zonă
860 mp
Preț pe mp
23 €/mp
Detalii
€ 60.000

Teren de vânzare

Anavyssos, Anavyssos Center
Zonă
240 mp
Preț pe mp
250 €/mp
Detalii
€ 130.000

Apartament de vânzare

Center - Port, Piraeus - Center
Zonă
55 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 800.000

Casă individuală de vânzare

Kalivia Thorikou, Lagonisi
Zonă
140 mp
Camere
3
Băi
2
Detalii
€ 840 / lună

Apartament de închiriat

Saronida, Saronida center - beachside area
Zonă
75 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 85.000

Apartament de vânzare

Nikaia, Mitropoli
Zonă
50 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 2.000 / lună

Casă individuală de închiriat

Saronida, Panorama Saronidas
Zonă
200 mp
Camere
2
Băi
1
Detalii
€ 500 / lună

Apartament de închiriat

Nikaia, Mitropoli
Zonă
50 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 450 / lună

Apartament de închiriat

Nikaia, Mitropoli
Zonă
50 mp
Camere
1
Băi
1
Detalii
€ 1.600 / lună

Casă individuală de închiriat

Anavyssos, Lakka
Zonă
200 mp
Camere
4
Băi
2
Detalii
  • 5
  • 6
  • »
  • ›|
Bine ati venit pe site-ul agentiei noastre, iar noi sperăm că veți Wil găsiți ceea ce căutați.

Navigare

  • Firma noastră
  • Anunțuri
  • Încredințare
  • Cerere
  • Contactați-ne
  • Contactați-ne

    • +302299888009, +306945339844

      Ore de deschidere

      Luni 09:00 - 19:00
      Marţi 09:00 - 19:00
      Miercuri 09:00 - 19:00
      Joi 09:00 - 19:00
      Vineri 09:00 - 19:00
      Sâmbătă 09:00 - 19:00
      Duminică 09:00 - 19:00
    • +306941614515
    • info@profitestate.gr
    (C) 2026 - Powered by spitogatos.gr